HAKKIMIZDA

hakkimizda-4132.jpg
BİR BE SAN BETON BORU ve BETON PREKAST ELEMANLARI
 
Bir Be San (Beton Boru ve Çevre Düzenleme Elemanları) üretime 1976 yılında "BİRLİK TİCARET" unvanı ile başlamış, 1994 yılında müşterilerine daha profesyonelce hizmet edebilmek amacıyla şirketleşerek  "BİRBESAN YAPI MALZ. İNŞ. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ " unvanı almış olup BİRBESAN & BBS markaları ile hizmetine devam etmektedir.
 
Bir Be San uzman kadrosu ile kalite, güven ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde, çağdaş gelişmelere uyum sağlayarak her geçen gün gelişen teknolojiyi takip edip ederek, ürün yelpazesini geliştirmiş ve sektöründe öncü, yenilikçi ve başarılı bir firma olmuştur.
 
Satışa sunulan  Beton-Betonarme  Borular için  TSE-TS EN 1916, Muayenen Baca Gövdeleri-Tabanları için ise TSE-TS EN 1917 kalite standart belgelidir. Firmamız TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgelidir.Yurt çapında alt yapı ve çevre düzenleme çalışmalarına imza atan firmamızın hedefi; kalite, güven ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden,  müşteri portföyünü geliştirmek, kurum ve firmalara gelişen  teknolojiye uygun ürün ve hizmet sunmaktır.
 
Firmamız TOKİ, KİPTAŞ ve İLLER BANKASI onaylıdır. Belediyelerin, Kamu Kuruluşlarının,Özel Konutların ve Sanayi Projelerinin altyapı ve çevre düzenleme çalışmalarıyla yer almıştır. Siz  değerli müşterilerimizle projelerinizde çözüm ortağınız olarak  daha iyiye, daha güzele, üstün başarılara birlikte ulaşmak dileğiyle....
 
Ar-Ge
 
Çevre alt yapı ve üst yapı sistemlerinde her zaman en iyiyi ve kaliteyi hedefleyen firmamız, bu anlayışı bir firma kültürü haline getirerek Araştırma ve Geliştirme çalışmalarına hız vermiştir. Bu bağlamda edinmiş olduğumuz tutum sunmuş olduğumuz çözümlere her zaman yansımaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde kalite anlayışımız ve sistemlerimizde her zaman farklılığımızı ön plana çıkaran Teknoloji, Ürün, Hizmet Ar-Ge çalışmalarımızın temel unsuru olacaktır.
 
 

 

 

whatsapp
whatsapp